Wrzesień 27 2016 10:40:20
Sponsor
tecza
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  O klubie
  Kontakt
  Filmiki
  Galeria
  Śpiewnik
  Wymiana butonami
  Reklama

Seniorzy
  Kadra
  Tabela - LO
  Tabela - B Klasa

Trampkarze U-16
  Kadra Trampkarze
  Terminarz
  Tabela

Trampkarze U-14 ....ULKS Promyk Sobolew
  Kadra Trampkarze
  Terminarz
  Tabela

Młodzicy U-12 ....ULKS Promyk Sobolew
  Kadra Młodzicy
  Terminarz
  Tabela

Tabela ligowa LO
1.Tygrys Huta Mińska.....0
2.Naprzód Skórzec.........0
3.Tajfun Jatrypory..........0
4.Fenix Siennica............0
5.Podlasie Sokołów........0
6.Wektra Zbuczyn..........0
7.Jabłonianka Jabł.L......0
8.Victoria Kałuszyn.........0
9.Watra Mrozy.............. 0
10.Sęp Żelechów............0
11.Hutnik Huta Czechy... 0
12.Zryw Sobolew...........0
13.Wilga Miastków..........0
14.Miedzanka Miedzna... 0
15.Czarni Węgrów ......... 0
16.Orzeł Unin.................
buttony
eGarwolin tecza tecza naprzod LKSLochow.Net. hutnik czarni blekitni malkinia wilga                       
Dołacz do nas na Facebooku!!
Czaaat
Kolejne zwycięstwo

Zryw - Miedzanka Miedzna 4-1 (Kwaśniak, Michalec, SAMOBÓJCZA, Górski)

Ulaszewski - Komar, Niewczas, Paśnicki, Michalec, Białecki, Więckowski, Błachnio, Kwaśniak, Błażejczyk, Górski.

Ponad to zagrali: W.Kazimierak, Czyżewski, Dziubak.

Nowa strona klubowa
WSZYSTKICH FANÓW ZRYWU ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ KLUBOWĄ. 

zrywsobolew.futbolowo.pl
Pierwszy sparing !
Zryw Sobolew - Snajper Sośninka 4-3

Bramki: Kamil Kander 2x, Cezary Błażejczyk, Mateusz Nakonieczny

Ulaszewski - Włodarczyk, Zackiewicz, Niewczas, Kwaśniak/Kazimierak/, Komar/Czyżewski/, Białecki/Kander/, Michalec, Górski, Błażejczyk/Nakonieczny/

Następnym rywalem naszego zespołu będzie Promnik Łaskarzew.
Remis z Wektrą i wygrana w B klasie
Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 1-1/1-1/

Bramka: Jarosław Włodarczyk

Jakub Ulaszewski - Piotr Kazimierak, Maciej Tywanek, Konrad Więckowski, Maciej Błachnio, Wojciech Kazimierak/Bartłomiej Sitarek/, Jarosław Włodarczyk/Mateusz Nakonieczny/, Mateusz Leszek, Przemysław Komar/Mateusz Michalec/, Marek Górski

Laskar Laski - Zryw II Sobolew 2-6/0-3/

Bramki: Piotr Pawlik, Mateusz Nakonieczny, Łukasz Paciorek, Piotr Michalec, Ryszard Poboży, Dawid Buczek

Emil Mirowski - Mateusz Błąchnio, Rafał Rutkowski, Piotr Dziubak, Piotr Michalec, Mateusz Nakonieczny/Ryszard Poboży/, Konrad Czyżewski, Cezary Michałek, Łukasz Paciorek, Piotr Pawlik, Dawid Buczek
Pierwsza porażka od 4 meczy
ŁKS Łochów - Zryw Sobolew 2-1 /1-1/

Bramka: Michał Wiśnioch

Jakub Ulaszewski - Maciej Błachnio, Maciej Tywanek, Konrad Więckowski, Piotr Kazimierak/Mateusz Michalec/, Przemysław Komar/Łukasz Niewczas/, Jakub Białecki, Bartłomiej Sitarek, Mateusz Leszek, Michał Wiśnioch/Dawid Buczek/, Marek Górski
Porażka z liderem
Zryw II Sobolew - ULKS Gołąbek 2-4

Bramki: Mateusz Nakonieczny, Wojciech Kazimierak

Maciej Bojanowski - Mateusz Błachnio/Rafał Rutkowski/, Cezary Michałek, Łukasz Niewczas/Marcin Malinowski/, Łukasz Paciorek, Konrad Czyżewski, Krzysztof Kwaśniak, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kazimierak, Kamil Kander, Mateusz Nakonieczny
Seria zwycięstw podtrzymana !
Rywal Ruchna - Zryw II Sobolew 1-2/1-1/

Bramki:
Kamil Kander, Mateusz Nakonieczny

Maciej Bojanowski/Wojciech Kowalczyk/ - Piotr Michalec/Patryk Kruk/, Łukasz Niewczas, Rafał Rutkowski, Cezary Michałek/Piotr Pawlik/, Wojciech Kazimierak, Marcin Malinowski, Tomasz Włodarczyk, Piotr Dziubak, Kamil Kander, Mateusz Nakonieczny
Remis w derbach
 Zryw Sobolew - Sęp Żelechów 0-0

Jakub Ulaszewski - Piotr Kazimierak/Tomasz Boroszko/, Tomasz Zackiewicz, Konrad Więckowski, Maciej Błachnio,Michał Wiśnioch/Przemysław Komar/, Jakub Białecki, Mateusz Leszek, Bartłomiej Sitarek, Jarosław Włodarczyk, Marek Górski
Pogrom w derbach!
Zryw Sobolew - Wilga Miastków 7-1/4-1/

Bramki: 4x Bartłomiej Sitarek, 2x Piotr Kazimierak, Mateusz Leszek

Jakub Ulaszewski/Maciej Bojanowski/ - Tomasz Zackiewicz/Łukasz Niewczas/, Maciej Tywanek, Konrad Więckowski, Maciej Błachnio, Piotr Kazimierak/Krzysztof Kwaśniak/, Kuba Białecki, Mateusz Leszek, Bartłomiej Sitarek, Przemysław Komar/Konrad Czyżewski/, Jarosław Włodarczyk

Opis w rozwinięciu..
Ważne 3 pkt zostają w Sobolewie!
Zryw II Sobolew - Polonez Mordy 4-2/2-0/

Bramki: 2x Mateusz Nakonieczny, Konrad Czyżewski, Michał Wiśnioch

Emil Mirowski/Wojciech Kowalczyk/- Mateusz Błachnio, Cezary Michałek/Piotr Pawlik/, Rafał Rutkowski, Łukasz Paciorek, Konrad Czyżewski/Krzysztof Kwaśniak/, Marcin Malinowski, Kamil Kander, Artur Mańkowski/Paweł Maraszek/, Mateusz Nakonieczny, Michał Wiśnioch

Opis w rozwinięciu.. 
6 punktów na wyjeździe
 Zorza Sterdyń - Zryw Sobolew 1-6/1-4/

Bramki: 3x Bartłomiej Sitarek, 2x Marek Górski, Mateusz Leszek

Jakub Ulaszewski/Emil Mirowski/ - Tomasz Zackiewicz/Łukasz Niewczas/, Maciej Tywanek, Konrad Więckowski, Maciej Błachnio, Tomasz Boroszko/Dawid Buczek/, Jakub Białecki, Mateusz Leszek, Jarosław Włodarczyk, Bartłomiej Sitarek, Marek Górski

LZS Starawieś - Zryw II Sobolew 0-1/0-1/

Bramka: Marcin Malinowski

Maciej Bojanowski - Patryk Kruk/Łukasz Niewczas/, Piotr Dziubak, Rafał Rutkowski/Kamil Kander/, Przemysław Komar, Konrad Czyżewski, Marcin Malinowski, Tomasz Włodarczyk, Łukasz Paciorek, Wojciech Kazimierak, Michał Wiśnioch

Opisy w rozwinieciu..


Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>
Tabela ligowa - B klasa
1.Nojszewianka Dobre.. 0
2.Tęcza Korczew......... 0
3.Olimpia Latowicz.......0
4.Świt Barcząca............0
5.Legion Grębków........0
6.Zryw II Sobolew.......0
7.Kolektyw Oleśnica.....0
8.LZS Starawieś...........0
9.Polonez Mordy..........0
10.Rywal Ruchna .........0
Regionalny sport
Licznik
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?